PREMIO GRZELCZAK

Witamy!

Serwis mobilny

TruckForce – Europejska sieć serwisowa

Jeżeli jesteś Menedżerem Floty lub niezależnym właścicielem bądź operatorem floty transportowej, to wiesz, że utrzymanie opon w jak najlepszym stanie jest absolutnie niezbędne. Jeśli konieczna jest pomoc drogowa, trzeba mieć pewność, że dostarczona zostanie usługa, która pozwoli, aby pojazd wrócił do użytkowania. Dlatego sieć Premio TruckForce oferuje Ci program TruckForce, który specjalizuje się zarządzaniem oponami użytkowymi w całym okresie ich eksploatacji łącznie z naprawami okresowymi, wymianą, pogłębianiem, bieżnikowaniem i pomocą drogową.

TruckForce zapewnia serwis opon ciężarowych w całej Europie, który można dopasować do indywidualnych potrzeb flot transportowych. Dostarczając nowe i bieżnikowane produkty, pomaga to nie tylko zredukować koszty operacyjne floty, lecz zwiększa w jej niezawodność.

Jako klient Premio TruckForce otrzymasz poradę ekspercką dotyczącą najwyższej jakości produktów. Serwisy Premio TruckForce zatrudniają profesionalny personel o szerokiej wiedzy technicznej, potwierdzonej szkoleniami ogranizowanymi przez centralę Premio.

 

Główne cechy i korzyści

  • Międzynarodowa sieć zapewniająca całodobową pomoc drogową w nagłych wypadkach

  • Ponad 2,000 lokalizacji serwisowych w 28 krajach

  • Profesjonalna wymiana opon, ich pogłębianie i bieżnikowanie.

  • Regularne inspekcje

  • Raportowanie dotyczące zarządzania ogumieniem

  • Wysoki standard w zakresie personelu i wykorzystywanego sprzętu, w tym FleetOnLineSolutions